Jste organizátory nějaké sportovní akce a rádi byste, aby měla ještě nějakou přidanou hodnotu nebo další rozměr? Spojte se s námi!

Přizvěte nás jako partnera Vaší akce.

Můžete nám věnovat třeba prostor pro umístění informačního stánku spojeného s prodejem předmětů s vizuálem Klubu CF a projektu Prostě dýchej.
Velmi také uvítáme rozhovor s moderátorem o životě s cystickou fibrózou a promítání spotu o CF. Šíření informací o tomto vzácném nevyléčitelném onemocnění je pro nás neméně důležité.
Pokud plánujete akci s návštěvností dětí, můžeme je zabavit třeba Větrníkovou dílničkou. Větrník je logem Klubu CF také symbolem ztíženého dýchání. Nemocní cystickou fibrózou ho totiž svým dechem často nedokáží ani roztočit…

Účastníky Vaší akce také můžete zaujmout možností změření kapacity plic na profesionálním spirometru a nafukovacími balónky „Váš dar, nám vrací dech“.

My Vám pomůžeme Vaší akci zpropagovat na webových stránkách www.prostedychej.cz, www.klubcf.cz a na facebooku Klubu CF  a projektu Prostě dýchej.

Za Váš finanční  dar např. ze startovného nebo tomboly s výtěžkem na pomoc nemocným cystickou fibrózou Vám rádi vystavíme darovací smlouvu a umístíme logo s poděkováním na webové stránky a do Výroční zprávy.

Pokud máte jakýkoli další nápad, jak bychom mohli spolupracovat, neváhejte se na nás obrátit.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!